FOTO_9_soutez_celek

„Můj černobílý svět“

Ocenění a otištění svých fotografií z cyklu „Dialog“ v rámci soutěže časopisu FOTO s názvem „Můj černobílý svět“ považuji za jeden z největších fotografických úspěchů roku 2013. Fotky se objevily v 9. čísle roku 2013.

Protože jsem čtenářem časopisu, dovolím si vyjmout část prezentace, kterou časopis na svém webu představuje tým autorů:

„Moderní, nezávislý a především plný skvělých fotografií i návodů, jak výtečné fotky tvořit. Takový je nový časopis FOTO, který pro vás připravuje tým profesionálních fotografů a zároveň lidí s bohatými zkušenostmi v úspěšných médiích.
Říkáme mu „časopis pro všechny fotografy“ a usilujeme o to, aby si na jeho stránkách každý, koho fotografování nějakým způsobem baví anebo dokonce živí, našel právě to svoje. Dbáme na to, abychom vám desetkrát za rok přinesli ten nejzajímavější obsah, tvořený takřka výhradně českými autory, kteří rozumí zdejšímu prostředí a jsou nablízku vám, čtenářům.
Vedení jednotlivých sekcí časopisu FOTO jsme svěřili odborníkům s mnohaletými zkušenostmi v oboru, kteří zároveň dovedou čtivě psát. Velkou část našeho týmu tvoří bývalí redaktoři a autoři nejúspěšnějšího českého fotografického magazínu, jehož vydávání bylo znenadání ukončeno na sklonku roku 2011. Věříme proto, že i jeho čtenáře potěšíme a že si k časopisu FOTO najdou cestu.
Těšte se na informačně nabité články o všem, co se týká fotografií a fotografování, od techniky, a to včetně pravidelných návratů do světa klasické fotografie, přes fotoškolu, profily zajímavých tvůrců i vás, čtenářů, kulturu až po sekce věnované trendovým záležitostem, jako je třeba natáčení a zpracování videa na digitálních zrcadlovkách.“

Musím říct, že prezentace není nijak nadsazená a časopis je podle mého názoru jedním z nejlepších počinů tohoto druhu v současné době, patří určitě ke špičce české produkce tiskovin. Jen málo konkurentů dosahuje jeho kvalit, jak co do obsahu, tak do celkové úrovně zpracování. Bohužel, i na stránkách FOTO naleznete značné množství reklamy, nicméně ve srovnání s konkurencí stále rozumné.

Podrobnosti se dozvíte na webu http://www.casopis-foto.cz/

Zveřejnění:
01/01/2014
Kategorie:
soutěž
Tagy:


Sdílejte

Kategorie